Přezutí na zimu

Pokud patříte k zodpovědným řidičům, je nutné před zimou přezout Vašeho čtyřkolového miláčka.

Ze zákona vyplývá povinnost, mít na motorovém vozidle obuté zimní pneumatiky, pokud mezi 1. listopadem a 31. březnem, se nachazí na pozemní komunikaci souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza.

I když jsou zimy u nás mírné, pneumatiky navržené speciálně do chladného počasí (teplota pod 7 stupňů) Vám můžou poskytnout v chladných dnech mimořádnou přilnavost a ovladatelnost. Výkon zimní pneumatiky se díky měkčí směsi s klesající teplotou zvyšuje. Zimní pneumatiky zajišťují snazší ovladatelnost vozidla na studených silnicích, umožňují lepší rozjezd, zastavení a otáčení než letní nebo celoroční pneumatiky. Také mají široké bloky běhounu a dodatečné zářezy v běhounu zvané „lamely“, které poskytují pneumatice mimořádný záběr na zimních silnicích a vytlačují nahromaděný sníh. Jízda v zimě na zimních pneumatikách je mnohem BEZPEČNEJŠÍ. Na letních pneumatikách RISKUJETE a HAZARDUJETE nejenom se svým životem, ale také se životy dalších řidičů a jejich spolujezdců. Myslete na to, že v autech sedí i děti.

Pokud pro Vás ani tohle není dostatečný důvod k přezutí, myslete na to, že jízda v zimě na letních pneumatikách při zhoršených klimatických podmínkách je riskem také kvůli možným škodám, které vám pojišťovna nemusí proplatit.
Kvalitní pneumatiky s přezutím zdarma nebo dopravou zdarma najdete na www.levne-pneu.eu

pneu 11

Spolehlivá firma 2019 Spolehlivá firma 2020 Spolehlivá firma 2021 Spolehlivá firma 2022 Spolehlivá firma 2023
 • Přijmeme novou pracovní sílu, na rozdělávání autovraků a pneuservisní práce.

  Zajímavé finanční ohodnocení + nástupní finanční bonus.

  Děkujeme.
  Tým autovrakoviště Velká Bystřice

   

  Máme ocenění SPOLEHLIVÉ FIRMY.

  Díky Vám, zákazníkům.