Úvod

Vítejte na stránkách firmy autovrak.eu

Naše firma byla založena v roce 2004, avšak kořeny sahají do roku 1998 kde se s autovrakovištěm jako takovým začínalo.

Naše firma se zabývá EKOLOGICKOU LIKVIDACI VŠECH VOZIDEL ZDARMA,s odtahem ZDARMA, jak osobních, dodávkových, nákladních tak i off-road. Na základě zvrakování Vašeho vozu Vám vystavíme doklad o likvidaci pro dopravní inspektorát, který vystavíme také ZDARMA.Určité vozy i VYKUPUJEME

Jsme certifikovaná společnost s oprávněním Olomouckého kraje pro ekologickou likvidaci vozidel.

Dále se zabýváme  prodejem,výkupem použitých i nových náhradních dílů osobních, dodávkových a off-road vozů, všech značek. Prodáváme a vykupujeme i kompletní vozy s doklady. Díly které u nás zakoupíte,  jsme schopni na počkání u nás namontovat se zárukou funkčnosti.

V roce 2007 se u nás začal provozovat PNEUSERVIS, kde provádíme kompletní služby pro osobní, dodávkové a off-road vozy. Koncem roku 2007 jsme pro Vás vytvořili e-shop, na prodej nových pneumatik, plechových a alu disků od všech světových výrobců. E-shop najdete na adrese www.LEVNE-PNEU.eu a naší předností je PŘEZUTÍ ZDARMA,kvalitní práce na kvalitních strojích s kvalitním materiálem.Taktéž rovnáme i alu kola na speciální stolici.

Přejeme Vám, at jste s našema službama spokojeni, a pokud budete, napište nám to…

Aktuality

NABÍDKA PRÁCE: Přijímáme nové členy do týmu

Přijímáme nové členy do našeho týmu, na pozici pracovník rozdělávání autovraků, dále na pozici automechanik a pneuservisní pracovník. Požadujeme znalost v oboru, flexibilnost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav.  Více info na telefonu : 608 800 361 nebo emailem: info@autovrak.eu

práce

ROZDÁVÁME VÁNOČNÍ DÁRKY

Vážení zákazníci, od 24.11.2015 máme pro Vás připraveny vánoční dárky za zvrakování Vašeho vozidla. Každý od nás dostane: ROZMRAZOVAČ SKEL, KALENDÁŘ 2016, OSVĚŽOVAČ VZDUCHU DO VOZIDLA, ŠPANĚLSKÉ VÍNO,ODTAH ZDARMA a vystavíme Vám protokol o likvidaci. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Více info na zákaznické lince: 608 800 361 nebo na info@autovrak.eu

dárek vrak

Přezutí na zimu

Pokud patříte k zodpovědným řidičům, je nutné před zimou přezout Vašeho čtyřkolového miláčka.

Ze zákona vyplývá povinnost, mít na motorovém vozidle obuté zimní pneumatiky, pokud mezi 1. listopadem a 31. březnem, se nachazí na pozemní komunikaci souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza.

I když jsou zimy u nás mírné, pneumatiky navržené speciálně do chladného počasí (teplota pod 7 stupňů) Vám můžou poskytnout v chladných dnech mimořádnou přilnavost a ovladatelnost. Výkon zimní pneumatiky se díky měkčí směsi s klesající teplotou zvyšuje. Zimní pneumatiky zajišťují snazší ovladatelnost vozidla na studených silnicích, umožňují lepší rozjezd, zastavení a otáčení než letní nebo celoroční pneumatiky. Také mají široké bloky běhounu a dodatečné zářezy v běhounu zvané „lamely“, které poskytují pneumatice mimořádný záběr na zimních silnicích a vytlačují nahromaděný sníh. Jízda v zimě na zimních pneumatikách je mnohem BEZPEČNEJŠÍ. Na letních pneumatikách RISKUJETE a HAZARDUJETE nejenom se svým životem, ale také se životy dalších řidičů a jejich spolujezdců. Myslete na to, že v autech sedí i děti.

Pokud pro Vás ani tohle není dostatečný důvod k přezutí, myslete na to, že jízda v zimě na letních pneumatikách při zhoršených klimatických podmínkách je riskem také kvůli možným škodám, které vám pojišťovna nemusí proplatit.
Kvalitní pneumatiky s přezutím zdarma nebo dopravou zdarma najdete na www.levne-pneu.eu

pneu 11

Více aktualit