Úvod

Vítejte na stránkách firmy autovrak.eu

Naše firma byla založena v roce 2004, avšak kořeny sahají do roku 1998 kde se s autovrakovištěm jako takovým začínalo.

Naše firma se zabývá EKOLOGICKOU LIKVIDACI VŠECH VOZIDEL ZDARMA,s odtahem ZDARMA, jak osobních, dodávkových, nákladních tak i off-road. Na základě zvrakování Vašeho vozu Vám vystavíme doklad o likvidaci pro dopravní inspektorát, který vystavíme také ZDARMA.Určité vozy i VYKUPUJEME

Jsme certifikovaná společnost s oprávněním Olomouckého kraje pro ekologickou likvidaci vozidel.

Dále se zabýváme  prodejem,výkupem použitých i nových náhradních dílů osobních, dodávkových a off-road vozů, všech značek. Prodáváme a vykupujeme i kompletní vozy s doklady. Díly které u nás zakoupíte,  jsme schopni na počkání u nás namontovat se zárukou funkčnosti.

V roce 2007 se u nás začal provozovat PNEUSERVIS, kde provádíme kompletní služby pro osobní, dodávkové a off-road vozy. Koncem roku 2007 jsme pro Vás vytvořili e-shop, na prodej nových pneumatik, plechových a alu disků od všech světových výrobců. E-shop najdete na adrese www.LEVNE-PNEU.eu a naší předností je PŘEZUTÍ ZDARMA,kvalitní práce na kvalitních strojích s kvalitním materiálem.Taktéž rovnáme i alu kola na speciální stolici.

Přejeme Vám, at jste s našema službama spokojeni, a pokud budete, napište nám to…

Aktuality

PRODEJ JETÝCH PNEU A DISKŮ

PRODEJ POUŽITÝCH PNEU A DISKŮ . Vše levně: 12“, 13“, 14“, 15“, 16“
zavolejte si o rozměr a cenu. Všechny pneu Vám přezujeme v našem pneuservise ve Velké Bystřici.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Naskladněny nové zimní a použité pneumatiky

Vážení zákazníci, máme pro Vás naskladněny nové pneumatiky, které naleznete na www.levne-pneu.eu a taktéž použité pneumatiky, s velkým výběrem rozměrů. Vše Vám ochotně přezujeme v našem pneuservise. Tým autovrak.eu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vážení zákazníci, při zvrakování vozidla, krom odtahu zdarma, a vystavení protokolu o likvidaci, dostanete od nás reflexní pásky a něco malého na zub :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Více aktualit