Úvod

Vítejte na stránkách firmy autovrak.eu

Naše firma byla založena v roce 2004, avšak kořeny sahají do roku 1998 kde se s autovrakovištěm jako takovým začínalo.

Naše firma se zabývá EKOLOGICKOU LIKVIDACI VŠECH VOZIDEL ZDARMA,s odtahem ZDARMA, jak osobních, dodávkových, nákladních tak i off-road. Na základě zvrakování Vašeho vozu Vám vystavíme doklad o likvidaci pro dopravní inspektorát, který vystavíme také ZDARMA.Určité vozy i VYKUPUJEME

Jsme certifikovaná společnost s oprávněním Olomouckého kraje pro ekologickou likvidaci vozidel.

Dále se zabýváme  prodejem,výkupem použitých i nových náhradních dílů osobních, dodávkových a off-road vozů, všech značek. Prodáváme a vykupujeme i kompletní vozy s doklady. Díly které u nás zakoupíte,  jsme schopni na počkání u nás namontovat se zárukou funkčnosti.

V roce 2007 se u nás začal provozovat PNEUSERVIS, kde provádíme kompletní služby pro osobní, dodávkové a off-road vozy. Koncem roku 2007 jsme pro Vás vytvořili e-shop, na prodej nových pneumatik, plechových a alu disků od všech světových výrobců. E-shop najdete na adrese www.LEVNE-PNEU.eu a naší předností je PŘEZUTÍ ZDARMA,kvalitní práce na kvalitních strojích s kvalitním materiálem.Taktéž rovnáme i alu kola na speciální stolici.

Přejeme Vám, at jste s našema službama spokojeni, a pokud budete, napište nám to…

Aktuality

NOVÝ VŮZ NA NÁHR.DÍLY

Vážení zákazníci, máme další vozidlo na náhradní díly, v případě zájmu o díly volejte 608 800 361, nebo pište: info@autovrak.eu.
FIAT STILO, r.v. 2001, 76 kW, typ motoru 182B6000, obsah 1.6 16v, MOTOR V CHODU.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ceny alu kol za cenu plecháčů

Vážení zákazníci, máme pro Vás alu kola za cenu plechových disků. V případě zájmu nás kontaktujte.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Při zvrakování vozidla, Vám vrak odtáhneme zdarma, nachystáme veškeré podklady k úspěšnému odhlášení vozidla na úřadě. Ve složce dostanete: seznam dokumentů na odhlášení, formulář na trvalé vyřazení vozidla, naší vizitku pro případnou pomoc , když budete potřebovat poradit a stylové kuličkové pero se silikonovým zakončením, pro ovládání Vašeho tabletu nebo telefonu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Více aktualit